Menu dynamiczne
Odbierz rabat!

Baza wiedzy

O firmie

          Firma STOLMET SP.J. powstała w roku 1992. Początkowo jako mały sklepik z akcesoriami, który cieszył się dobrą opinią wśród klientów co pozwoliło na rozwój i przekształcenie się w silnie i prężnie działające przedsiębiorstwo branży meblarskiej, tapicerskiej oraz  szewskiej.
       W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych hurtowni akcesoriów cieszącą się dobra opinią nawet wśród najbardziej wymagających klientów.


    Od samego początku towarzyszy nam jedno motto:"zadowolenie klienta jest naszym sukcesem" i tego do dnia dzisiejszego się trzymamy.


         Nasze przedsiębiorstwo posiada dwa punkty handlowe: pierwszy z nich zajmuje się obsługą zakładów stolarskich i klientów indywidualnych, natomiast drugi punkt zajmuje się się obsługą sklepów, hurtowni oraz fabryk mebli i obuwia.


        Jesteśmy liderem na rynku w sprzedaży produktów o wysokiej jakości przy zachowaniu wyjątkowo niskich cen oraz utrzymaniu dużych stanów magazynowych co jest bardzo istotne przy obsłudze producentów, jak i sklepów czy hurtowni które też obsługują producentów.

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych uruchomiliśmy też sklep internetowy aby zakupy stały się prostsze nie wychodząc z domu.


null 
To pierwszy z naszych obiektów Pawilon Handlowy - sprzedaż detaliczna. Dodatkowo w budynku tym prowadzimy sprzedaż różnego typu mebli.
null
Drugi z naszych obiektów, w którym prowadzona jest sprzedaż hurtowa. W tym budynku następuje także przygotowanie towaru przeznaczonego dla naszej sieci dystrybucji.
null
Kolejny z naszych budynków to magazyn dostaw pełnosamochodowych oraz importu.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych i najbardziej liczących się producentów krajowych jak i zagranicznych.

          

            nullnull i wiele innych prestiżowych i sprawdzonych firm.


Zdecydowanie możemy potwierdzić ,że każdy klient który współpracuje z nami lub zacznie współpracować będzie bardzo zadowolony co przerodzi się w jego sukcesy i rozwój firmy czy zakładu co dla nas będzie stanowiło osiągnięcie celu, jakim jest zadowoleni klienta.

Więc jeśli chcecie Państwo otworzyć nową firmę sklep,hurtownię czy ,zakład produkcyjny współpracując z nami pozostaje tylko oczekiwać szybkiego rozwoju. Zadzwońcie a wyślemy do Państwa naszego przedstawiciela.


<http://stolmet.pl/plikisklepu/ecoconte.flv>

 

Jeśli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo produktu,

którego potrzebujecie, prosimy o kontakt na stolmet@stolmet.pl

lub skontaktować się z obsługą 33-87-65-273


 

Sprawdź przesyłkę
 
do góry
Copyright Stolmet 2006-2019. All Rights Reserved
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl